Перший екзит для українського фонду. Pinterest купує білоруський відеоредактор Vochi

6 грудня 2021, 17:28

Платформа Pinterest купує білоруський відеоредактор Vochi, який раніше інвестував український фонд Flyer One Ventures (раніше Genesis Investments).

Сервіс Pinterest купує білоруський відеоредактор Vochi, щоб розширити набір інструментів платформи для створення відео, пише TechCrunch.

Сума угоди не розкривається. Команда Vochi продовжить роботу в Європі, а додаток Vochi на цей час залишиться автономним і не буде видалений з магазинів додатків. 

Відео дня

"Наше бачення полягає в тому, щоб створити місце, де пінери можуть перейти від натхнення до реалізації, і наявність більшої кількості інструментів для творчості може допомогти нам просунути це бачення", - заявили в Pinterest.

У Pinterest відмовилися уточнити, яким чином компанія планує безпосередньо інтегрувати технологію Vochi у свій сервіс. У TechCrunch припустили, що зрештою Pinterest запропонує функції створення та редагування відео в рамках свого флагманського додатка.

Як зазначає видання, останній рік Pinterest намагається відійти від формату простої дошки із зображеннями, які використовуються для стимулювання покупок та планів.

Тепер компанія бачить свій потенціал як платформу для авторів, які можуть ділитися своїми ідеями у відеоформаті.

Нагадаємо, що у травні минулого року український фонд Genesis Investments взяв участь у seed-раунді білоруського стартапу Vochi на $1,5 млн. У вересні цього року фонд Genesis Investments змінив назву Flyer One Ventures. Як зазначив у Facebook керуючий партнер фонду Віталій Лаптенок, угода з Pinterest стала першим екзитом для фонду.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X