Раунд на $ 1,5 млн. Український фонд Genesis Investments вклався в білоруський відеоредактор Vochi

12 травня 2020, 15:26
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Український Genesis Investments взяв участь в seed-раунді білоруського стартапу Vochi на $ 1,5 млн.

Український фонд Genesis Investments виступив провідним інвестором білоруського стартапу Vochi, який працює над відеоредактором Vochi Video Effects, в раунді на $ 1,5 млн. Про це повідомило видання TechCrunch.

Відео дня

Цю суму Vochi привернув в посівному раунді інвестицій, оцінка стартапу не повідомляється. У передпосівної стадії роком раніше в Vochi інвестував білоруський венчурний фонд Bulba Ventures. Раніше CEO Vochi Ілля Лесун працював в цьому фонді продуктовим аналітиком.

Vochi працює над мобільним відео-додатком, яке спростить процес творчого монтажу відео і за словами Лесун, орінетіровано як на любителів, так і на професіоналів.

Додаток використовує технологію комп'ютерного зору і навчені нейромережі. Користувач може виділяти окремі об'єкти в Full HD, застосовувати до них різні ефекти і переглядати до публікації.

«Програма використовує алгоритми сегментації об'єктів, які дозволяють користувачам редагувати окремі об'єкти в відео. [Це дозволяє користувачам] застосовувати високоякісні ефекти до окремих об'єктів в відео 1080p в режимі реального часу », - зазначив СЕО стартапу.

Genesis Investments - базується в Україні венчурний фонд, у фокусі якого - технологічні стартапи у сфері Education Tech, Digital Health, AI / ML, Mobile на посівний і передпосівної стадії.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X