Особливості Форекс-аналітики

24 березня 2017, 11:54
62
PR
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Торгівля на міжнародному валютному ринку Форекс вимагає від гравця впевненого орієнтування в процесах та закономірностях, що відбуваються на ринку

На позитивний результат тут може розраховувати лише той гравець, хто на повну міру розуміє характерні для валютної динаміки тенденції і здатний аналізувати фінансовий світ з максимальною достовірністю.

Для прогнозування ринку трейдери використовують методи фундаментального і технічного аналізу. Трейдер повинен досконально вивчити кожен напрямок аналізу і застосовувати його на практиці.

Фундаментальний аналіз на ринку Форекс

Принципи фундаментального аналізу на ринку Форекс і dax 30 засновані на визначенні взаємозв'язку між ціною на валюту даної країни і подіями, що відбуваються в її політичному та економічному полі. Якщо трейдер, прочитавши новину, здатний уявити, як на неї відреагує ринок, це вже гідний аргумент в його здібностях робити точні прогнози.

Фундаментальний аналіз названий так неспроста. Гравцю, який використовує даний метод, доводиться розглядати ситуацію на ринку всебічно і грунтовно. Адже курсовий рух – це не хаотична подія, як багатьом може здатися. Насамперед, це відображення подій, що відбуваються в країні і в усьому світі. Простежується в цьому напрямку й інша особливість - чим сильнішою в економічному плані стає окрема держава, тим вищий курс її валюти. Якщо ж довіра до валюти у населення починає падати, це призводить до падіння курсу і часткової втрати привабливості з боку інвесторів.

Досить поглянути на коливання цін на американську валюту, щоб помітити, як економічна криза та інші фактори позначаються на зниженні вартості долара. Зміцнення економіки у США, навпаки, призводить до зростання втрачених раніше позицій її валюти. Але для того, щоб ви могли отримувати прибуток з результатів фундаментального аналізу, варто перепродавати валюту, грунтуючись на максимально точному прогнозі. Для цього ви повинні цікавитися світовими подіями, мати щиру цікавість і здатність з'єднувати воєдино різні фактори, які не мають, на перший погляд, між собою, ніякого взаємозв'язку.

Технічний аналіз на ринку Форекс

Технічний аналіз – це особливий метод прогнозування, заснований на вивченні історії коливань і дослідженні динаміки цін на обрані валютні пари. Наочність даного процесу забезпечується за рахунок графіків. Ручна аналітика ринку – процес копіткий і трудомісткий, на щастя, трейдери і cfd broker мають можливість використовувати можливості сучасних обчислювальних машин і програмного забезпечення. Спрощують роботу трейдера радники, сигнали, індикатори та ефективні торгові системи.

Кожен трейдер повинен навчитися прогнозувати поведінку валюти за допомогою інструментів технічного аналізу. Цей метод універсальний, зручний і простий для розуміння, тому візуалізація наявної інформації є популярним напрямком серед учасників Форекса. Навіть починаючі гравці з аналізу співвідношення курсу валюти до конкретної пари, можуть спрогнозувати тенденцію зростання або зниження однієї грошової одиниці до іншої.

Аналіз ринку Форекс, незалежно від того, фундаментальний він чи технічний – це обов'язковий навик для трейдера. Однак крім цих двох методів, існує ще фрактальний аналіз, який спирається на збіг факторів, які в певний проміжок часу можуть впливати на динаміку цін на ринку. Для того, щоб прибутково працювати за такої тактики, гравець повинен дочекатися збігу економічних, політичних і соціальних факторів, і при їх допомозі спрогнозувати подальшу поведінку валюти. Головна складність при цьому полягає у вірній інтерпретації і надійності отриманої інформації для аналізу.

Вибір редакції

Travel

Сьогодні, 16:39

article_img
Бюджетно та без натовпів. Які маленькі міста в Україні варто відвідати
Гаджети

Сьогодні, 15:00

article_img
Великий і гнучкий. Все, що відомо про майбутні смартфони Samsung
Політика

Сьогодні, 11:00

article_img
#ВибориБезБрехні: перевіряємо достовірність заяв Тимошенко, Ляшка, Вілкула, Мураєва та Шевченка

Головне

Геополітика

Сьогодні, 10:21

article_img
Могеріні: Рішення про нові санкції проти РФ можуть ухвалити протягом двох тижнів
LOL

Вчора, 21:33

article_img
У Києві люди протестували проти проплачених мітингів. За гроші
Геополітика

Сьогодні, 14:04

article_img
Старих добрих часів більше не буде. Світові ЗМІ - про підсумки Мюнхенської конференції