Суд стягнув з групи компаній Агроінвестгруп на користь Ощадбанку більше 265 млн грн

3 вересня 2019, 09:05

27 серпня Госпсуд Одеської області ухвалив рішення про стягнення на користь Ощадбанку з ТОВ «Іст Оілс Україна» (група компаній «Агроінвестгруп») і поручителів заборгованості в сумі понад 265 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

У переліку поручителів є і кінцевий бенефіціар Агроінвестгруп Микола Кучеренко. Після вступу в законну силу рішення буде направлено для примусового виконання.

Відео дня

В Ощадбанку підкреслили, що в рамках зменшення простроченої заборгованості за чотири роки отримав близько 7200 судових рішень на свою користь. На користь банку вже стягнуто грошима і майном близько 7,07 млрд грн.

Нагадаємо, в квітні стало відомо, що Нацполіція оголосила власника Агроінвестгруп Миколу Кучеренка і його сина Віталія в розшук за підозрою в привласненні і розтраті чужого майна.

За даними СБУ, Ощадбанк видав в 2016-2017 роках два кредити на суму $22,28 млн для ТОВ Іст Оілс Україна, яке підконтрольне власникам Агроінвестгруп.

За інформацією правоохоронців, в період з жовтня 2018-го по січень 2019 року посадові особи ряду компаній, що входять до складу Агроінвестгруп, за вказівками двох фактичних власників цієї групи організували незаконну схему безпідставного вивезення зернових державного ПАТ Аграрний фонд поза встановленими пунктами пропуску на тимчасово окуповану територію Донбасу з метою перепродажу за значно завищеними цінами через спеціально створені ними юридичні особи, які зареєстровані на непідконтрольній Україні території. СБУ підозрює Агроінвестгруп у фінансуванні тероризму.

Показати ще новини
Радіо NV
X