Україна наблизилась до 4G

4 лютого 2016, 17:04
У четвер, 4 лютого Нацкомісія регулювання зв’язку та інформатизації (НРКСИ) затвердила договір з британською компанією Analysys Mason на проведення досліджень радіочастотного ресурсу для 4G – передає Інтерфакс-Україна

Як заявив голова комісії Олександр Животовський, підписантами стануть 11 сторін. Крім британської компанії буде ще сім операторів (серед них - Київстар, Vodafone Україна та lifecell), які зацікавлені в дослідженні.

Відео дня

До роботи готові приєднатися Український державний центр радіочастот та Науково-дослідний інститут радіоелектронної техніки при Міністерстві оборони. За неофіційними данними, згідно договору оператори оплатять британцям 256 тис. євро. Analysys Mason має завершити свою частину роботи до листопада 2016 року. Потім УДЦР за 1,8 млн грн. обрахує радіочастоти з огляду на майбутній запуск цифрового телебачення. НДІ за 3,5 млн грн. вивчить питання сумісності майбутніх комерційних 4G-мереж із військовим радіообладнанням.

Олександр Животовський запевнив, що тендер на отримання частот з використанням технології LTE відбудеться в грудні 2017 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X