Нова пошта вийшла на європейський ринок

4 жовтня 2017, 15:26
Компанія Нова пошта Інтернешнл (входить до групи компаній Нова пошта) уклала партнерську угоду з міжнародним експрес-перевізником DPDgroup, за умовами якого компанії набувають статусу ексклюзивних представників один одного

Про це повідомила прес-служба Нової пошти.


DPDgroup - друга за величиною міжнародна мережа доставки посилок у Європі. Мережа складається з 28 тис. pickup пунктів в яких працюють 60 тис. осіб. DPDgroup щодня здійснює доставку 4 млн посилок в більш ніж 230 країн через бренди DPD, Chronopost і SEUR. Мережа DPDgroup входить до складу GeoPost - холдингової компанії, що належить Le Groupe La Poste.

Відео дня

З лютого 2016 року сервіс клієнтам DPD в Україні надавала компанія УВК Україна. В Україні дочірня компанія DPD була зареєстрована у 2007 році. Мала філії в Харкові і Донецьку. Рішення про їх закриття прийнято у 2009 році.


На даний момент партнери працюють над впровадженням спільних послуг з міжнародної доставки. Очікується, що клієнти отримають оновлені послуги вже до кінця 2017 року.

Планується впровадити адресну доставку посилок вагою до 30 кг з України в Європу і доставку палетованих вантажів в обох напрямках. Крім того, в найближчих планах партнерів - налагодження кур'єрської доставки з країн Європи в Україну.

Умови партнерства також припускають, що у 2018 році мережі з понад 2,3 тис. відділень Нової пошти та понад 28 тис. точок DPDgroup в Європі будуть інтегровані між собою.

"Ми бачимо це партнерство як перший крок на шляху розвитку послуг доставки в Україну і з України", - зазначив президент GeoPost/DPDgroup Поль-Марі Шаванн.


Нова пошта - оператор на ринку експрес-доставки поштових відправлень по Україні, створений у 2001 році. Мережа компанії складається з понад 2,3 тис. відділень по всій Україні.

Нова пошта Інтернешнл входить до складу групи компаній Нова пошта. З 2014 року компанія здійснює міжнародну доставку посилок, документів і вантажів. За дев'ять місяців 2017 року компанія доставила 4,5 млн міжнародних відправлень.

Показати ще новини
Радіо NV
X