НАЗК запідозрило Ляшка у корупції

20 червня 2017, 16:36
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) викликало лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка для пояснень щодо можливого адміністративного порушення, пов'язаного з корупцією

Як повідомили агентству Інтерфакс-Україна у вівторок, 20 червня, в НАЗК, депутату варто пояснити факт сумісництва його роботи народним депутатом і керівником компанії, так як в цьому вбачаються ознаки адміністративного правопорушення.

Відео дня

Нагадаємо, що в березні цього року Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала в НАБУ провадження за підозрою в незаконному збагаченні народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка.

За інформацією журналістів, Ляшко і його дружина придбали нерухомості приблизно на 20 мільйонів гривень, при тому, що жоден з них офіційно не володіє бізнесом.

У своїй декларації Ляшко вказав майже 326 тис. грн. зарплати і засобів на депутатську діяльність, відсотки в банках - більше 346 тис. грн

Також Ляшко задекларував гонорар від юридичної особи ТОВ Новини 24 години в сумі майже 219 тис. грн.

Також Ляшко зазначив, що в 2016 році на оренду, комунальні послуги та інші послуги він витратив 1 млн. 290 тис. грн.

Лідер радикалів володіє двома квартирами в Києві (95,5 кв. м і 367,2 кв. м), машиномісцем, офісом в столиці, а також шістьма земельними ділянками в селі Княжичі під Києвом. Крім того, Ляшко орендує частину житлового будинку, нежитлові приміщення і ділянку землі під житловою забудовою в Козині.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X