Мотор Січ зняли з продажу

27 липня 2017, 13:44
Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) вирішила зняти з продажу пакети акцій Мотор Січ (Запоріжжя)

Про це повідомляється на сайті організатора торгів Української біржі.

Відповідно до вказаного рішення, запланований 28 липня аукціон з продажу акцій підприємства не відбудеться, вказано в повідомленні.

Відео дня

Нагадаємо, що ФГВФО раніше планував 28 липня серію аукціонів з продажу пакетів акцій підприємств, які знаходяться на балансі ліквідованого банку Фінанси та Кредит (Київ).

У тому числі на УБ повинен був відбутися аукціон з продажу акцій Мотор Січі.

Стартова ціна продажу була встановлена на рівні 2,247 тис. грн за акцію.

За даними УБ курс акцій Мотор Січі 26 липня, після оприлюднення підприємством позитивної фінансової звітності, підвищився на 1,88% - до 2,492 тис. грн за шт.

Раніше прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган повідомляла, що департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ при оперативному супроводі Національної поліції виявив схему привласнення коштів Мотор-Січ в сумі понад 350 млн грн через покупку "сміттєвих" цінних паперів.

21 липня Юрій Луценко заявив, що у Мотор Січ є кілька кримінальних проваджень. Одне з них веде Служба безпеки України. "Воно зводиться до того, що велика частина акцій, які були раніше виведені на офшорні компанії, була передана у власність в невстановленому законодавством порядку", - сказав він на прес-конференції в Дніпрі.

В цей же день, власник компанії В'ячеслав Богуслаєв заявив НВ Бізнес, що звинувачення генерального прокурора безпідставні.

Крім того, в Мотор Січі заявили, що будуть судитися з генпрокурором.

Показати ще новини
Радіо НВ
X