Власник Мотор Січ спростував звинувачення ГПУ

21 липня 2017, 19:41
В'ячеслав Богуслаєв вважає заяву генерального прокурора безпідставною

"Це наїзд на акціонерну компанію. Все що він [генпрокурор Юрій Луценко] розповів - це повна нісенітниця", - заявив у коментарі НВ Бізнес В'ячеслав Богуслаєв, власник компанії Мотор Січ.

Відео дня

За його словами, дійсно у підприємства були не зовсім правильно оформлені деякі документи, але не більше того.

"Я вважаю цю заяву - повним непорозумінням. Ми запрошуємо Луценка на наше підприємство і готові все йому пояснити", - каже Богуслаєв.

Він висловив стурбованість щодо того, що на цей інформаційний шум, вже реагують партнери компанії: "Наш головний інвестор з китайської сторони ввів $100 млн в розвиток підприємства. І ось те що відбувається зараз, мене дуже турбує, бо інші інвестори підприємства сьогодні прочитають заяву генпрокурора і думатимуть, що це, дійсно, так і є... ".

21 липня Юрій Луценко заявив, що у Мотор Січ є кілька кримінальних проваджень. Одне з них веде Служба безпеки України. "Воно зводиться до того, що велика частина акцій, які були раніше виведені на офшорні компанії, була передана у власність в невстановленому законодавством порядку", - сказав він на прес-конференції в Дніпрі.

Генпрокурор також розповів, що Головне слідче управління Генпрокуратури проводить перевірку факту ймовірного розкрадання державних коштів під час виконання підприємством державного оборонного замовлення. "Мова йде про ймовірне завищення цін на двигуни і надалі виведенні коштів через фіктивні структури, в тому числі шляхом використання так званих" сміттєвих акцій ", - пояснив Луценко.

Крім того, генпрокурор повідомив, що Антимонопольний комітет відмовив покупцеві контрольного пакета акцій Мотор Січі. "Цим покупцем є громадянин іншої держави. Комітет пояснює це невідповідністю конкурентоспроможності на ринку", - сказав генпрокурор.

Раніше прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці в Facebook повідомила, що департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ при оперативному супроводі Національної поліції виявив схему привласнення коштів Мотор-Січ в сумі понад 350 млн грн через покупку "сміттєвих" цінних паперів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X