Мінфін підтримав підвищення цін на алкоголь

0 коментувати
Мінімальні ціни на вино пропонується підвищаться на 22%
Наталія Кравчук / НВ

Мінімальні ціни на вино пропонується підвищаться на 22%

Міністерство фінансів пропонує підвищити мінімальні ціни на алкоголь до середнього рівня, який є на ринку легальних виробників, підприємствах оптової і роздрібної торгівлі, передає Інтерфакс-Україна

"Діючий рівень мінімальних цін перестав виконувати свою роль "запобіжника" проти продажу контрафакту, що негативно впливає на здоров'я населення", – називає одну з причин необхідності підвищення цін Мінфін.

Роздрібні і оптово-відпускні ціни на горілку пропонують підвищити на 24% – до 340,57 і 218,32 грн відповідно за літр 100% спирту.

В міністерстві вважають, що підвищення допоможе скоротити рентабельність "тіньових" виробників алкоголю.

Крім того, на думку Мінфіну, сьогоднішні мінімальні ціни не відповідають реальним витратам підприємців на виробництво і реалізацію напоїв, так як за час, що минув після їх введення, зросла ціна спирту, так і розмір акцизного податку.

Згідно з повідомленням відомства, передбачено збільшення мінімальної оптово-відпускної ціни коньяку до 313,78 грн за літр 100% спирту, роздрібну – до 489,5 грн за літр, тоді як зараз мінімальні роздрібні ціни коливаються від 420 грн до 450 грн до 599,5 грн.

Мінімальні ціни на вино пропонується підвищити на 22% – до 33 грн за пляшку 0,7 л у роздрібній торгівлі, на вермути в пляшці 1 літр – на 44%, до 39 грн, на шампанське за пляшку 0,7 л – на 55,7%, до 69,9 грн.

Раніше з пропозицією підвищити ціни виступало Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: