Microsoft обмірковує продаж бренду Nokia - ЗМІ

16 травня 2016, 16:43
Microsoft Corp. може повністю продати бренд Nokia тайванській компанії Foxconn, повідомляє видання Phonearena з посиланням на свої джерела

"За чутками з Китаю, після продажу всього 15 мільйонів мобільних телефонів в першому кварталі цього року, Microsoft закриває підрозділ і передасть ліцензію на ім'я Nokia виробнику Foxconn", - пише видання і нагадує, що згідно з умовами придбання Nokia в 2014 році, Microsoft може використовувати ім'я для смартфонів Nokia до 2024 року.

Відео дня

Також, за даними видання, після продажу Nokia Microsoft перекваліфікує підрозділ, що випускає смартфони Lumia, у підрозділ по виробництву Surface Phone, і скоротить його штат наполовину.

"Успіх планшета Surface Pro змусив шанувальників Microsoft вважати, що Панос Панай (глава підрозділу преміальних пристроїв Microsoft) і його команда зможуть придумати кращі конструкції телефону", - пише видання.

Тайванська Foxconn займається виготовленням техніки на замовлення інших компаній, серед яких Apple, Sony, Intel та ін

Нагадаємо, в 2015 році топ-менеджер Microsoft Сатья Наделла назвав величезною помилкою свого попередника, Стіва Балмера, придбання телефонного бізнесу Nokia.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X