МХП Косюка експортуватиме куряче м’ясо в Японію

3 вересня 2019, 15:10

Агроіндустріальний холдинг МХП бізнесмена Юрія Косюка в цьому році відправить до Японії тестову партію м’яса курки.

Про це повідомляє прес-служба холдингу.

Така можливість з'явилася після узгодження ветеринарних сертифікатів між компетентними органами України та Японії.

Зараз МХП вивчає вимоги майбутніх партнерів-імпортерів на японський ринок.

Відео дня

"Японський ринок специфічний і вимогливий - тут культура споживання м'яса птиці суттєво відрізняється від європейської або близькосхідної. В Японії найбільше цінується так зване червоне м'ясо птиці - продукти з ніжки (м'ясо нефілейной групи)", - розповів Сергій Іванов, заступник голови правління МХП з комерції.

Відзначається, що Японія є одним з найбільших імпортерів м'яса птиці в світі. У минулому році обсяги імпорту м'яса птиці на японський ринок склали близько 570 тис. тонн.

«Протягом найближчих 3-4 місяців МХП з японськими партнерами буде відпрацьовувати на виробництві кілька продуктів, які будуть цікаві японським споживачам. В цьому році буде відправлена мінімальна тестова партія - 1-2 контейнера, щоб підтвердити відповідність вимогам щодо якості та фасування м'яса. Надалі плануємо поступово нарощувати експорт. За 8-10 місяців МХП збільшить обсяги поставок м'яса птиці в Японію до 500 тонн на місяць, поступово нарощуючи ці обсяги до тисячі тонн щомісяця"- додав Іванов.

Нагадаємо, МХП - найбільший виробник курятини в Україні. Засновником і мажоритарним акціонером холдингу є український бізнесмен Юрій Косюк.

Як повідомлялося, вчора президент Володимир Зеленський доручив керівництву Державного бюро розслідувань і Національного антикорупційного бюро України доповісти про хід розслідування з приводу виділення державної підтримки виробникам курятини, зокрема холдингу МХП. Глава держави також попросив керівника Рахункової палати «повідомити про результати аудиту використання коштів українців, які подарували найбагатшим агробаронам».

Показати ще новини
Радіо NV
X