МАУ збільшить частоту польотів в Іспанію

15 червня 2018, 19:55

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) збільшила частоту рейсів з аеропорту Івано-Франківськ в Аліканте і Валенсії.

Про це повідомляє ЦТС.

Замість двох щотижневих рейсів за кожним з напрямків, частота збільшена до трьох. Тепер з Івано-Франківська до Валенсії можна вилетіти у вівторок, четвер, суботу, а в Аліканте - в середу, п'ятницю, неділю.

Відео дня

Як повідомили в аеропорту Івано-Франківська, частотність на зазначених напрямках збільшена з 1 червня і буде мати сезонний характер. Після 5 жовтня рейси в Аліканте і Валенсію знову будуть виконуватися двічі на тиждень.

Нагадаємо, що МАУ почала літати з Івано-Франківська в Аліканте та Валенсію в червні 2016 року. Спочатку польоти виконувалися один раз в тиждень, а в липні 2016 року додався ще один рейс.

Зараз це єдині міжнародні регулярні рейси, які обслуговує аеропорт Івано-Франківськ.


Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України заснована в 1992 році. 100% акцій МАУ знаходяться в приватній власності. Одним з кінцевих бенефіціарів компанії є бізнесмен Ігор Коломойський.

Авіакомпанія з'єднує Україну з 80 містами Європи, Азії, Америки, Африки, Близького Сходу і країн СНД і забезпечує стикування з маршрутами авіакомпаній-партнерів в більш ніж 3 тис. Містах світу. МАУ виконує понад 1,1 тис. Регулярних рейсів в тиждень.

До складу флоту МАУ входять 42 авіалайнера різних модифікацій, включаючи 26 середньомагістральних Boeing-737 NG. Базовим аеропортом є Міжнародний аеропорт Бориспіль.

Показати ще новини
Радіо NV
X