Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Масандрівські вина тимчасово заборонили

16 лютого 2016, 12:52
600
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Бренд Масандра Україна не використовує два роки

В Україні поки що жодне підприємство не має права випускати вино під брендом Масандра – заявили в Міністерстві аграрної політики і продовольства (Мінагрополітики)

Останньою компанією, яка випускала вино цієї марки була Кам'янка Глобал Вайн. Однак на вимогу Мінагрополітики виробництво припинили.

«Відбулася складна дискусія з представниками компанії Камянка Глобал Вайн, під час якої ми попередили компанію про неприпустимість використання ТМ Масандра без наявності належних юридичних підстав та відповідних документів з боку комбінату Массандра, яке зареєстроване в Україні, знаходиться в управлінні мінагрополітики і належить державі», – заявив радник міністерства Олександр Лієв.

До проведення конкурсу на отримання права на використання торгової марки «Масандра» на період тимчасової анексії Криму ні...

Опубліковано Олександром Лиевим 15 лютого 2016 р.

Кам'янка Глобал Вайн погодилася з аргументами та офіційно повідомила міністерство про зупинку виробництва з 5 лютого.

Виноробний комбінат Масандра знаходився у Криму. У зв'язку з тимчасовою окупацією півострова бренд не використовують вже два роки.

Зараз готуються конкурсні умови для українських виробників, які хочуть використовувати торговельну марку. Після цього в міністерстві проведуть конкурс.

В грудні 2014 року незаконна влада Криму порушила кримінальну справу проти підприємства. Слідчі звинуватили Масандру в порушеннях, проте їх суть не була розкрита.

Головне

article_img
Власник 112 Україна продав канал нардепу Козаку

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися