Латаємо ями. Омелян відзвітував про ремонт доріг

23 грудня 2016, 12:02
Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) ліквідувало 66% ям і вибоїн на українських автомобільних дорогах

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає УНІАН.

"Ми планомірно впроваджуємо європейські стандарти в інфраструктурі, незалежний контроль якості українських доріг FIDIC і Cost. Здійснено масштабне оновлення українських автомобільних доріг, у 2016 році ми відремонтували максимальну протяжність доріг за 10 років, ліквідували 66% ямковості, майже 22 тисячі кілометрів розмітки нанесено, що на 2% більше від запланованого", - сказав він.

Відео дня

Омелян також зазначив, що в поточному році встановлено 60 тисяч дорожніх знаків, що становить 110% від запланованого обсягу, майже 7 тисяч одиниць техніки готові до роботи в зимовий період для забезпечення безперебійного руху автотранспортних засобів на дорогах.

Станом на серпень Укравтодор провів ямковий ремонт на 44 тисячі кілометрів доріг України, що склало 60% від усього обсягу.

Уряд у рамках виконання державного бюджету на 2017 рік, прийнятого Верховною Радою в ніч на 21 грудня, виділить на ремонт і реконструкцію автомобільних доріг країни, понад 90% з яких потребує ремонту або реконструкції, фінансування в обсязі понад 35 мільярдів гривень.

За даними Укравтодору, щорічна потреба у фінансуванні автодоріг в країні оцінюється не менш ніж в 60 мільярдів гривень.

Показати ще новини
Радіо НВ
X