"Добре заробили". Колодюк розповів, скільки AVentures розраховує отримати від продажу частки в CoreValue

10 квітня 2019, 14:35

Венчурний фонд AVentures Capital, який в лютому оголосив про продаж частки в аутсорсинговії компанії CoreValue, розраховує заробити в три рази більше вкладеного капіталу.

Про це співзасновник і керуючий партнер фонду Андрій Колодюк сказав в інтерв'ю НВ Бізнес.

Він зазначив, що AVentures Capital інвестував в CoreValue на пізній стадії, коли компанія вже мала оборот в десятки мільйонів доларів.

Відео дня

"Добре заробили. Ми в процентах ще не рахуємо, тому що, скажу чесно, є люфт. Ми ще отримали не всі гроші, угода розбита на транші, і в залежності від результатів компанії ми отримаємо останній транш, який дозволить нам порахувати - скільки ми заробили в процентах. Але, якщо говорити в цілому, то в компанії CoreValue ми знаходилися трохи більше двох років, і, звичайно ж, цифра в грошовому еквіваленті вийшла більш цікава і прибутковість більша", - розповів він.

Це пояснюється тим, що AVentures Capital недовго тримав компанію в портфелі.

"У більшість компаній ми проінвестували три, чотири, п'ять і навіть шість років тому. А чим довше компанія в портфелі, тим менша процентна ставка від продажної вартості. У середньому ми розраховуємо заробити в три рази більше вкладеного капіталу", - повідомив Колодюк.

Він підкреслив, що важливо, скільки фонд заробив, а не скільки інвестував.

"У нас пройшла поки перша екзит-інвестиція, яка на практиці показала цінність в грошовому вираженні. Так, ця остання угода насправді перша", - зазначив інвестор.

CoreValue - заснована в 2004 році аутсорсингова IT-компанія, у якої є офіси в семи містах України та Польщі, включаючи Львів, Київ, Вроцлав, Полтаву, Івано-Франківськ.

У лютому 2019 року стало відомо, що Insoft Capital і AVentures Capital продали контрольний пакет акцій CoreValue IT-Контракту, постачальнику аутсорсингових ІТ-послуг в Центральній і Східній Європі. Сума угоди не розголошувалася.

Показати ще новини
Радіо НВ
X