Коболєв назвав мотивацію залишатися на посту глави правління Нафтогазу

6 березня 2019, 20:31

Мотивацією залишитися на посаді глава правління Нафтогазу Андрій Коболєв назвав те, що компанії треба закінчити дві речі – стягнення коштів з Газпрому й забезпечити підписання нової транзитної угоди після 2019 року.

Про це він повідомив у ефірі Радіо НВ.

"Якщо ви помітили, вчора вперше прем'єр (РФ – ред.) Дмитро Медвєдєв зробив публічну заяву, що Росія готова підписувати цей контракт, Росія готова зберегти транзит через територію України, і він фактично визнав, що та позиція, яку зайняв Нафтогаз, є дієвою", – наголосив Коболєв.

Відео дня

За його словами, вимоги України до цього контракту базуються на тому, що він має бути європейським, і повинен гарантувати країні отримання коштів і компенсувати всі витрати на отримання системи. Це база, з якою погодилася Європейська комісія, яка є третьою стороною на цих перемовинах, зазначив глава правління Нафтогазу.

"У рамках цих перемовин ми так само обговорювали питання анбандлінгу. Ми розуміємо, яким чином це можна реалізувати на користь громадян України, на користь усієї держави. У цьому я бачу своє завдання не тільки як керівника Нафтогазу, а й як громадянина України", – додав Коболєв.

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд оголосить конкурс на посаду глави Нафтогазу. Контракт з Коболєвим за рішенням уряду закінчується 22 березня.

У свою чергу, Коболєв заявив, що не збирається звільнятися.

Показати ще новини
Радіо NV
X