Не збираюсь звільнятися. Коболєв розповів про два конфлікти з урядом

6 березня 2019, 17:55

Глава правління Нафтогазу України Андрій Коболєв заявив, що не збирається звільнятися після рішення Кабінету міністрів оголосити відкритий конкурс на його посаду.

На брифінгу в середу, 6 березня, він заявив, що хоче завершити арбітражні розгляди з російським Газпромом на займаній ним посаді.

Коболєв запевнив, що грошовий інтерес у нього відсутній після добровільного рішення перераховувати всю свою зарплату та інші доходи, одержувані протягом 2019 року, на благодійність.

Відео дня

Коболєв зазначив, що ще не знає, чи подаватиме свою кандидатуру на конкурс, адже має порадитися з юристами.

Голова Нафтогазу зазначив, що у компанії є два конфлікти з урядом.

Перший - спосіб забезпечення транзиту природного газу після 2019 року по території України.

“Команда Нафтогазу тут займає незвичну і жорстку позицію. Ми поставили Росію перед вибором: або підписуйте контракт на транзит газу, або буде звернення до Стокгольмського арбітражу на 12 мільярдів доларів компенсації вартості втрати транзиту. Цей позов цілком залежить від того, яким чином буде відбуватися анбандлінг. Ми пояснили свою логіку західним партнерам, але, на жаль, нас не почули в українському уряді. Сподіваюся, це відбудеться найближчим часом”, - сказав Коболєв.  

Другий конфлікт  - постачання газу населенню.

“Посередники (у постачанні газу населенню) - це переважно компанії (олігарха Дмитра) Фірташа. Вони не потрібні, але рішенням уряду вони залишаються”, - сказав Коболєв..

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд оголосить конкурс на посаду глави Нафтогазу. Контракт з Коболєвим за рішенням уряду закінчується 22 березня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X