Китайці зацікавилися портом Чорноморськ

14 квітня 2017, 17:13
Делегація китайської компанії Sinohydro corporation відвідала морський порт Черноморськ з метою вивчення можливих варіантів співпраці

Про це повідомляє порт.

Зокрема, під час переговорів йшлося про оренду, концесії або спільну діяльність. Іноземних представників зацікавила саме концесія.

Потенційні інвестори відзначили, що цікавляться співпрацею саме з держпідприємством оскільки Sinohydro corporation LTD є також державною компанією, а саме найбільшим ДП в Китаї, і за законом зобов'язана мати справу тільки з державними структурами.

Відео дня

"Україна в транспортному питанні ще не мала прецедентів, щоб якийсь об'єкт був зданий в концесію. Це експеримент. Тому в міністерстві сказали, ми пропонуємо пілотний проект - концесія п'ятого терміналу, хоча концесія може бути на будь-якій ділянці. Юридично дуже багато проектів співпраці. Коли до нас приходить інвестор і каже, я хочу побудувати елеватор, він має завжди відношення з нами, як підприємством, яке виділяє йому землю під будівництво елеватора і з філією АМПУ, який до моменту запуску цього елеватора повинен підготувати причал", - пояснив ситуацію директор ДП МТПЛ Сергій Крижановський.

Показати ще новини
Радіо НВ
X