Китайський ринок продовжив шукати дно

1 вересня 2015, 10:34
У вівторок, 1 вересня, фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) падають на тлі даних про те, що ділова активність у переробній промисловості Китаю знижується найвищими за останні роки темпами, повідомляє агентство Bloomberg

Також учасники ринку побоюються, що втручання китайської влади в роботу фондового ринку не дасть бажаного результату.

Зокрема, у вівторок китайський ринок знижується на 2%. Значення китайського індексу Shanghai Composite зменшилося на 2%, Shenzhen Composite - на 3,8%. Гонконгський Hang Seng знизився на 0,9%.

Відео дня

Зведений фондовий індекс регіону MSCI Asia Pacific опустився на 1,3%, продовжуючи серпневе падіння.

Японський Nikkei 225 втратив 3%, більш широкий індекс Topix - 3,2%, австралійський S&P/ASX 200 - 1,9%, південнокорейський Kospi - 1,2%.

"Промисловий індекс Китаю, як і раніше показує, що економіка знаходиться в процесі пошуку дна. Ринок навряд чи відновить зростання найближчим часом", - заявив фондовий менеджер JK Life Insurance Ву Кан.

Нагадаємо, червневий обвал на фондових біржах Китаю, що змусила сотні місцевих компаній зупинити котирування своїх цінних паперів, виявився найбільшим за останні двадцять років.

9 липня, після майже місячного падіння, фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) почали зростати завдяки заходам влади Китаю з відновлення довіри до ринку акцій.

Однак уже 27 липня китайський фондовий ринок акцій пережив чергове зниження.

30 липня азіатські фондові ринки почали знижуватися з-за поганих квартальних звітів компаній і побоювання за стабільність китайського ринку.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X