Китайський ринок продовжив шукати дно

1 вересня 2015, 10:34
310
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У вівторок китайський ринок знижується на 2%

У вівторок, 1 вересня, фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) падають на тлі даних про те, що ділова активність у переробній промисловості Китаю знижується найвищими за останні роки темпами, повідомляє агентство Bloomberg

Також учасники ринку побоюються, що втручання китайської влади в роботу фондового ринку не дасть бажаного результату.

Зокрема, у вівторок китайський ринок знижується на 2%. Значення китайського індексу Shanghai Composite зменшилося на 2%, Shenzhen Composite - на 3,8%. Гонконгський Hang Seng знизився на 0,9%.

Зведений фондовий індекс регіону MSCI Asia Pacific опустився на 1,3%, продовжуючи серпневе падіння.

Японський Nikkei 225 втратив 3%, більш широкий індекс Topix - 3,2%, австралійський S&P/ASX 200 - 1,9%, південнокорейський Kospi - 1,2%.

"Промисловий індекс Китаю, як і раніше показує, що економіка знаходиться в процесі пошуку дна. Ринок навряд чи відновить зростання найближчим часом", - заявив фондовий менеджер JK Life Insurance Ву Кан.

Нагадаємо, червневий обвал на фондових біржах Китаю, що змусила сотні місцевих компаній зупинити котирування своїх цінних паперів, виявився найбільшим за останні двадцять років.

9 липня, після майже місячного падіння, фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) почали зростати завдяки заходам влади Китаю з відновлення довіри до ринку акцій.

Однак уже 27 липня китайський фондовий ринок акцій пережив чергове зниження.

30 липня азіатські фондові ринки почали знижуватися з-за поганих квартальних звітів компаній і побоювання за стабільність китайського ринку.

Головне

Країни

Сьогодні, 02:38

article_img
3 березня відбудуться дострокові вибори мера Гданська
Країни

Сьогодні, 09:50

article_img
Forbes: Брати Ротенберги залишилися без приватних літаків через санкції США
Економіка

Сьогодні, 13:50

article_img
Нав'язане рекламою. Україна відмовилася від більшості радянських ГОСТів