Київстар оштрафували на 21 млн грн

15 грудня 2017, 16:33
Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував мобільного оператора Київстар на 21,3 млн грн за недобросовісну конкуренцію

Про це повідомив голова відомства Юрій Терентьєв на своїй Facebook-сторінці.

“Вчора 14 грудня 2017 року Комітетом було прийнято рішення у справі проти відповідача ПрАТ Київстар про недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації щодо умов тарифікаціі, що вводить в оману - порушення статті 15-1 ЗУ Про захист від недобросовісної конкуренції”, - зазначив Терентьєв.

Відео дня

За його словами, оператор стверджував, що тарифікація “посекундна”. Це твердження було неправдивим, оскільки вартість повної хвилини розмови списувалась в першу секунду розмови.

Нагадаємо, що наприкінці листопада АМКУ оштрафував Київстар на 54,4 тис. грн за неподання інформації комітету.

При цьому сам оператор заявив, що АМКУ запитував у нього інформацію, яка стосувалася телефонних переговорів одного з суб'єктів господарювання, і пообіцяв оскаржити рішення комітету.


Київстар - найбільший український оператор мобільного зв'язку, який обслуговував на кінець червня цього року 26,1 млн абонентів. Його виручка за перше півріччя 2017 року збільшилася на 10,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року - до 7,9 млрд грн.

Акціонер Київстару - група Veon Ltd. (раніше - VimpelCom ltd). Акції групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ.

Показати ще новини
Радіо НВ
X