Київхліб відмовився від позову до Roshen

27 лютого 2018, 10:26
692
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія Київхліб вирішила відмовитися від позову до кондитерської корпорації Roshen про визнання права на упаковку торта Казковий ключик.

Про це повідомили в прес-службі корпорації, передає liga.net.

"Ознайомившись з аргументами та доказовою базою кондитерської корпорації Roshen, які підтверджували неможливість визнання за Київхліб права попереднього користування на упаковку для торта Казковий ключик, Київхліб був змушений відмовитися від позову", - повідомили в Київхліб.

Так, Господарський суд Києва 12 лютого залишив без розгляду позов Київхліб до Roshen про визнання права на упаковку для торта Казковий ключик.


Компанія Київхліб створена в 1996 році. В неї входять дев'ять виробничих майданчиків компанії, які розташовані в Києві та Київській області. На виробничих потужностях випускається 550 т хлібобулочних і 10 т кондитерських виробів на добу.

2016 рік компанія Київхліб, згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, закінчила з чистим прибутком 19,5 млн грн, збільшивши чистий дохід на 41,5%.


Нагадаємо, що 6 грудня 2017 року Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував компанію Київхліб на 219 тис. грн за використання схожого на упаковку кондитерської корпорації Roshen оформлення для торта Казковий ключик.

Пізніше Господарський суд Києва заборонив Київхлібу виробляти торти в упаковці, яка повністю або частково копіює упаковку торта Золотий ключик.


До складу корпорації Roshen входять Кременчуцька, 2 Вінницькі, Київська кондфабрики, Маріупольська, яка перебуває на стадії ліквідації, а також Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Президент Петро Порошенко є кінцевим бенефіціарним власником групи Roshen; у квітні 2016 року інвестиційна компанія ICU заявила про завершення передачі в траст компанії Rothschild Trust частки Порошенко в кондитерській корпорації Roshen.

Пізніше Порошенко заявив про те, що не впливає на свої активи в Roshen.

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 09:06

article_img
День Небесної сотні. Редакція НВ представляє фільм-спогад
Made in Ukraine

Сьогодні, 12:49

article_img
Повстали з попелу. Призабута українська соцмережа Nimses представила масштабне оновлення
Країни

Сьогодні, 16:09

article_img
Народ виявився ласим на гидоту. Макаревич – про росіян, Сенцова та співпрацю з Держдумою

Головне

Події

Сьогодні, 16:29

article_img
Туск: Любити Польщу і Україну – це як любити маму і закохатись у дівчину
Футбол

Сьогодні, 13:25

article_img
Коли і де дивитися матч Ліги чемпіонів Атлетіко - Ювентус
Футбол

Сьогодні, 20:17

article_img
Коли і де дивитися матч Ліги Європи Айнтрахт - Шахтар