Київхліб відмовився від позову до Roshen

27 лютого 2018, 10:26

Компанія Київхліб вирішила відмовитися від позову до кондитерської корпорації Roshen про визнання права на упаковку торта Казковий ключик.

Про це повідомили в прес-службі корпорації, передає liga.net.

"Ознайомившись з аргументами та доказовою базою кондитерської корпорації Roshen, які підтверджували неможливість визнання за Київхліб права попереднього користування на упаковку для торта Казковий ключик, Київхліб був змушений відмовитися від позову", - повідомили в Київхліб.

Відео дня

Так, Господарський суд Києва 12 лютого залишив без розгляду позов Київхліб до Roshen про визнання права на упаковку для торта Казковий ключик.


Компанія Київхліб створена в 1996 році. В неї входять дев'ять виробничих майданчиків компанії, які розташовані в Києві та Київській області. На виробничих потужностях випускається 550 т хлібобулочних і 10 т кондитерських виробів на добу.

2016 рік компанія Київхліб, згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, закінчила з чистим прибутком 19,5 млн грн, збільшивши чистий дохід на 41,5%.


Нагадаємо, що 6 грудня 2017 року Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував компанію Київхліб на 219 тис. грн за використання схожого на упаковку кондитерської корпорації Roshen оформлення для торта Казковий ключик.

Пізніше Господарський суд Києва заборонив Київхлібу виробляти торти в упаковці, яка повністю або частково копіює упаковку торта Золотий ключик.


До складу корпорації Roshen входять Кременчуцька, 2 Вінницькі, Київська кондфабрики, Маріупольська, яка перебуває на стадії ліквідації, а також Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Президент Петро Порошенко є кінцевим бенефіціарним власником групи Roshen; у квітні 2016 року інвестиційна компанія ICU заявила про завершення передачі в траст компанії Rothschild Trust частки Порошенко в кондитерській корпорації Roshen.

Пізніше Порошенко заявив про те, що не впливає на свої активи в Roshen.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X