Єврокомісія протестувала українську ГТC

9 серпня 2017, 15:21
Представники Спільного дослідного центру Генерального директорату Європейської комісії протестували готовність української газотранспортної системи (ГТС) до нового опалювального сезону

Про це повідомила прес-служба НАК Нафтогаз України.

"У рамках співробітництва між Україною та Європейською комісією щодо посилення безпеки поставок газу представники Спільного дослідного центру Генерального Директорату Європейської комісії разом з представниками НАК Нафтогаз України, ПАТ Укртрансгаз і Міністерства енергетики та вугільної промисловості досліджували сценарії можливих кризових ситуацій з поставками природного газу в Україну", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Відзначається, що дослідження відбувалося відповідно до методології та стандартів Європейського Союзу, які також закріплені в Законі України Про ринок природного газу.

"Результати дослідження є базою для розробки комплексу превентивних заходів, які суттєво підвищують рівень готовності ГТС до надзвичайних ситуацій", - сказали в компанії.

Дослідження проводилося за кошти Європейської комісії в рамках надання технічної допомоги Європейської комісією. Проект розпочато в 2016 році і в цілому він розрахований на три роки.

Нагадаємо, Міністерство енергетики та вугільної промисловості хоче почати роботи публічного акціонерного товариства Магістральні газопроводи України в 1-му кварталі 2018.

До процесу створення товариства також притягнуто 4 консультанта, 2 з яких - конкурсним шляхом за рахунок Єврокомісії, але замовником виступає Міненерго.


Спільний дослідницький центр Генерального Директорату Європейської комісії (Directorate General-Joint Research Center, DG-JRC) - це орган Європейської комісії, відповідальний за методологічний супровід підготовки до виникнення кризових ситуацій в газовій сфері у всіх державах-членах ЄС.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X