Кабмін анонсував запуск нового оператора ГТС України

10 липня 2017, 15:41
Міністерство енергетики та вугільної промисловості прогнозує початок роботи публічного акціонерного товариства Магістральні газопроводи України у 1-му кварталі 2018 року

Про це заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Прокопів заявив на конференції у Києві, повідомила прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Відео дня

"Згідно з постановою №396 через 30 днів після остаточного рішення Стокгольма повинна відбутися передача активів, а через 60 днів після Стокгольма - початися сертифікація незалежного оператора Газотранспортні системи України... ми прогнозуємо, що незалежного оператора Україна отримає в 1-му кварталі 2018 року", - заявив він.

Прокопів зазначив, що до процесу створення товариства також притягнуто 4 консультанта, 2 з яких - конкурсним шляхом за кошти Єврокомісії, але замовником виступає Міненерго, і вже в кінці 2018 року, міністерство отримає їх висновки щодо моделі компанії.

Нагадаємо, у червні Кабінет міністрів затвердив перелік матеріальних активів газотранспортної системи і план їх передачі в товариство Магістральні газопроводи України.

переговори з потенційним інвестором для створюваного в Україні товариства Магістральні газопроводи України в найближчі три місяці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X