ЄС інвестував понад €5 млн в стартапи на Blockchain

12 вересня 2017, 12:55
Європейський союз інвестував понад €5,4 млн (близько $6 млн) в стартапи, які розробляють або вивчають застосування технології blockchain (блокчейн) через програму Horizon 2020

Про це пише Coindesk.

Згідно з даними Horizon 2020 року, три стартапи отримали понад €1 млн, у той час як три інших отримали по €50 тис. кожний.

Нагадаємо, 7 вересня держпідприємство Система електронних торгів арештованим майном (СЕТАХ) провело перший в світі аукціон за допомогою технології blockchain.

Відео дня

Blockchain (блокчейн) - це спосіб зберігання даних або цифровий реєстр транзакцій, угод, контрактів та всього того, що потребує окремого незалежного запису і, в разі необхідності, перевірки. Під час його використання цифрові записи об'єднуються у "блоки", які потім зв'язуються криптографічно та хронологічно в "ланцюжок", за допомогою складних математичних алгоритмів. Процес шифрування, відомий як хешування, виконується великою кількістю різних комп'ютерів, що працюють в одній мережі. Як тільки реєстр буде оновлений і утворений новий блок, він уже не може бути змінений. Таким чином, підробити його неможливо. Будь-який користувач цієї мережі має вільний доступ до актуальної версії реєстру, що робить його прозорим абсолютно для всіх учасників.

На технології блокчейн заснована найпопулярніша у світі цифрова валюта Bitcoin (бінкоін), а також інші криптовалюти.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X