Японська Fujifilm поглинає Xerox

31 січня 2018, 15:37

Японська компанія Fujifilm Holdings уклала угоду про покупку американської компанії Xerox Corp за $6,1 млрд, об'єднавши її в своє спільне підприємство.

Про це повідомили в компаніях, передає Reuters.

Fujifilm тепер володіє 75% спільного підприємства Fuji Xerox, яке продає товари і послуги з копіювання продуктів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Відео дня

Обидві компанії заявили, що Fuji Xerox викупить цю частку у Fujifilm за близько $6,1 млрд, використовуючи банківські борги. Fujifilm буде використовувати ці кошти для купівлі 50,1% нових акцій Xerox.

Відзначається, що операція завершиться в липні-серпні 2018 року.

Так, об'єднана компанія збереже ім'я Fuji Xerox і стане дочірньою компанією Fujifilm з подвійною штаб-квартирою в США і Японії.

Її очолить генеральний директор Xerox Джефф Джекобсон, а генеральний директор Fujifilm Шігетака Комори стане головою.

Відзначається, що обидві компанії боролися з повільними продажами ксероксів, оскільки підприємства все більше не мають потреби в них.

Так, в Fujifilm повідомили про скорочення операційного прибутку на 29,4% в 2017 році.


Fujifilm Holdings Corporation - японська компанія. Основними видами діяльності є розробка, виробництво, продаж і обслуговування кольорової фотоплівки, цифрових фотоапаратів, обладнанням для фото друку, копіювальних пристроїв і принтерів. Президент компанії - Сігетака Каморі. Головний офіс компанії знаходиться в Мінато (Токіо, Японія).

Xerox Corporation - американська корпорація, один зі світових лідерів в області технологій друку і управління документами, піонер масового випуску копіювальних апаратів. Головним виконавчим директором є Джеф Джейкобсон.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X