Яндексу заблокували всі рахунки в Україні

18 травня 2017, 15:30
Компанія Яндекс.Україна заявляє про блокування своїх банківських рахунків

Про це Українським новинам повідомили в прес-службі компанії.

"У компанії Яндекс.Україна вже заблоковані всі рахунки. Незабаром ми обов'язково розповімо клієнтам Яндекс.Діректа, яка ситуація з їхніми рекламними кампаніями/платежами, і дамо необхідні інструкції", - зазначила прес-служба.

Відео дня

Раніше компанія розіслала своїм партнерам лист, в якому зазначалося, що через набуття чинності указу Президента №133 компанії заблокували всі рахунки, з яких Яндекс.Україна могла перерахувати виплати за травень 2017 року.

Згідно з інформацією компанії, всі кошти залишаються на партнерських акаунтах, компанія продовжує шукати легальні рішення і для надсилання коштів, і для продовження співпраці.


Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб.

Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще низки інших російських IT-компаній.

Також санкції торкнулися соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru.

Мобільні оператори Київстар, Vodafone Україна і lifecell почали блокування російських сайтів, що потрапили під санкції .

Показати ще новини
Радіо NV
X