РНБО ввела санкції проти 1200 громадян України, Росії та інших держав

16 травня 2017, 11:58
У списку фізичних осіб, до яких згідно з рішенням РНБО України, застосовуються персональні спеціальні економічні й інші обмежувальні заходи, значаться 1228 громадян України, Росії та інших держав

Така інформація розміщена на сайті глави української держави у вівторок в додатку до указу президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року про введення в дію рішення РНБО України від 28 квітня 2017 року Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

Відео дня

Востаннє президент відновив і продовжив термін дії схвалених РНБО України санкційних списків 17 жовтня 2016р. Тоді в них було внесено 682 фізособи і 271 юрособа, зазначає Інтерфакс-Україна.

Крім того, з 27 травня 2016 року терміном на рік діяли санкції щодо ще 17 осіб. У переліку осіб, які потрапили в санкційний список, зокрема генеральний директор телекомпанії Перший канал Костянтин Ернст, головний редактор сайту Novorus.info Андрій Сурков, власник холдингу Правда.Ру Вадим Горшенін, генеральний директор інформаційного агентства ТАСС Сергій Михайлов, колишній генеральний директор телеканалу LifeNews Ашот Габрелянов, головний редактор телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян. Ці особи значаться і в поточному списку санкцій.

Також серед фізичних осіб, до яких цим указом, застосовуються санкції, вказані громадяни Російської Федерації, причетні до окупації АР Крим, а також розв'язування, фінансування та підтримки діючих проти влади України незаконних збройних формувань на Донбасі. Серед таких громадян РФ як депутати різних рівнів, у тому числі Державної Думи, так і чиновники різних рангів і категорій. Також серед внесених у список громадян РФ зазначені громадські та політичні діячі, а також представники бізнесу.

Крім перерахованих у списку значиться низка громадян іноземних держав, які в порушення встановленого законодавством порядку відвідували тимчасово окуповані території України (АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей), серед яких низка політичних і громадських діячів, діячів культури та представники ЗМІ.

Також у списку значаться члени незаконних збройних формувань і функціонери "ДНР"/"ЛНР", серед яких як іноземці, так і громадяни України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X