Без України. Яндекс.Таксі і Uber об'єднуються

13 липня 2017, 13:16
Російська компанія Яндекс і Uber об'єднують бізнес замовлення таксі

Про це повідомляється в прес-релізі Яндекса, передає Republic.

За умовами угоди, Uber і Яндекс інвестують відповідно $225 млн і $100 млн в нову компанію.

"Ми, Яндекс.Таксі і Uber, вирішили об'єднати наші сервіси і бізнеси в Росії, а також в Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії та Казахстані, - наводяться в повідомленні слова гендиректора Яндекс.Таксі Тиграна Худавердяна. - Разом ми будемо будувати "персональний громадський транспорт"- альтернативу особистому автомобілю, автобусам або метро".

Відео дня

Він уточнив, що після об'єднання "для користувачів нічого не зміниться" - замовляти таксі можна буде як через додаток Uber, так і через Яндекс.Таксі.

Водіїв об'єднають на базі єдиної платформи.

В Яндексі уточнили, що угоду з об'єднання повинні схвалити регулятори. Загальний бізнес в компанії оцінили в $3,7 млрд. На 59% нова компанія буде належати Яндексу, на 36,6% - Uber, ще 4,1% акцій будуть володіти співробітники об'єднаного бізнесу.

У свою чергу Uber у своєму прес-релізі, розісланому українським журналістам, зазначив, що бізнес Uber в Україні не є частиною цієї угоди.

"Uber продовжить роботу в Україні, як і раніше, входячи в структуру регіону Uber Центральна і Східна Європа", - йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 фізичних осіб та 468 юридичних осіб.

Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще ряду інших російських IT-компаній.

Показати ще новини
Радіо НВ
X