Hyundai купує виробника роботів Boston Dynamics майже за $1 млрд

10 грудня 2020, 13:00

Корейський автовиробник Hyundai збирається купити американську Boston Dynamics. Якщо це станеться, компанія стане третім власником Boston Dynamics за останні сім років.

Корейська автоконцерн Hyundai купує виробника роботів Boston Dynamics за трохи менше 1 трильйона вон ($ 921 млн) у SoftBank. Про це пише корейське видання The Korea Economic Daily з посиланням на джерела.

Відео дня

За даними видання, завершать 10 грудня на засіданні ради директорів Hyundai. Повідомляється, що Hyundai Motor профінансує близько половини вартості. Другу половину суми за угодою заплатять її дочірні компанії, включаючи виробника автозапчастин Hyundai Mobis Co.

Корейське видання також пише, що до 2025 року Hyundai планує інвестувати в робототехніку до 1,5 трлн вон ($1,4 млрд). Раніше віцеголова Hyundai Motor Ейсун Чунг заявляв, що в майбутньому на виробництво роботів припадатиме 20% бізнесу концерну.

Раніше про те, що сторони ведуть переговори з продажу стартапу повідомляв Bloomberg. Агентство відзначало, що попри свою популярність в інтернеті завдяки численним відео з роботами, Boston Dynamics функціонує швидше як дослідницька організація, ніж як бізнес.

У той же час Hyundai виробляє дуже практичних промислових роботів, призначених для заводського використання.

Hyundai може стати третім власником Boston Dynamics за останні сім років. Створену в 1992 році компанію в грудні 2013 року купила корпорація Google. Однак уже в 2017 році стартап продали японської SoftBank Group.

Нагадаємо, що великий американський ритейлер Walmart відмовляється від використання роботів для інвентаризації товарів і буде використовувати для цієї мети людей.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X