Глава Цитруса покинув посаду

16 квітня 2018, 14:21

Генеральний директор української мережі гаджетів Цитрус Віталій Кузнєцов залишив свою посаду в компанії.

Про це повідомляє ain.ua.

Зазначається, що це підтверджувалося і тим, що листи, відправлені на корпоративну адресу топ-менеджера, поверталися, оскільки такий користувач не був знайдений.

Відео дня

Кузнецов підтвердив свій відхід, проте наголосив, що залишається в компанії - у раді директорів. За його словами, у компанії змінилися плани.

У прес-службі Цитрус зазначили, що перехід Кузнєцова до ради директорів був запланований ще на початку лютого.

До приходу в компанію Кузнєцов багато років працював у компанії Samsung Electronics Україна.


Зазначимо, що раніше навколо Цитруса розгорівся скандал. Клієнт магазину Вікторія Графська здала iPhone в ремонт у сервіс магазину. Його мали відправити на утилізацію через несправність, але через півтора місяці після цього з жінкою зв'язалися невідомі з вимогою поділитися своїм паролем в iCloud.

Кузнєцов заявив, що "втопленим" iPhone 6S заволодів працівник сервісного центру і продав його на радіоринку в місті Дніпро. Там апарат відремонтували та перепродали.

Пізніше Кузнєцов публічно вибачився перед постраждалими клієнтами і запропонував повернути клієнту iPhone 6S. Однак постраждалі наполягли на відшкодування моральної шкоди, а також на те, щоб компанія передала правоохоронцям всю інформацію внутрішнього розслідування.

Показати ще новини
Радіо NV
X