Глава Укрпива спрогнозувала падіння виробництва хмільного

3 жовтня 2016, 15:11
Галузева організація пивоварів Укрпиво оцінює можливе падіння виробництва пива в Україні в 2016 році більш ніж на 5% - до 180 млн дал

Про це заявила генеральний директор Укрпива Галина Коренькова, передає Інтерфакс-Україна.

"До кінця року, моє суб'єктивне бачення, буде близько 180 млн дал", - сказала вона.

Відео дня

За словами Коренькової, за вісім місяців поточного року українські компанії скоротили виробництво на 4,4% - до 131,8 млн дал. Причинами вона бачить посилення податкового навантаження на виробників в частині акцизної політики, а також наявність ліцензії на оптову торгівлю пивом у 500 тис. грн.

"Наявність ліцензії на оптовий продаж пива відбилося на дрібних і середніх виробниках, які мають оптову торгівлю, і на дистриб'юторах. Деякі з них пішли з ринку", - пояснила вона.

Також Коренькова зазначила, що частка крафтових пивоварень в загальному обсязі виробництва пива в Україні складає 0,3-0,5%. Кількість цих пивоварень становить близько 100-110. При цьому, на її думку, наявність ліцензії на оптову торгівлю стримує розвиток таких закладів в Україні.

Нагадаємо, що в 2015 році виробництво пива в Україні скоротилося на 19,4% - до 195 млн дал.

Раніше повідомлялося, що 22 вересня на пленарному засіданні Київська міська рада прийняла рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі Києва.

Показати ще новини
Радіо НВ
X