Київрада заборонила продаж алкоголю в нічний час у магазинах

22 вересня 2016, 13:49
22 вересня на пленарному засіданні Київська міська рада прийняла рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі Києва

Ці обмеження діятимуть з 23:00 до 10:00 для всіх суб'єктів господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, окрім закладів ресторанного харчування, повідомляється на сайті Київради.

Відео дня

Рішення підтримали 86 депутатів.

"..дане рішення дозволить зменшити обсяги споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива. Це сприятиме зростанню позитивного впливу на суспільство, зокрема, знизить рівень злочинності та смертності, збільшить тривалість життя населення, забезпечить гідне ставлення до здоров'я людини, як до найвищої соціальної цінності", - зазначається в повідомленні Київради.

Нагадаємо, 17 березня Київська міська рада заборонила продавати алкогольні напої у МАФах.

24 березня під Київською міською державною адміністрацією пройшов мітинг власників Мафів за продаж алкоголю в кіосках столиці.

Заборону опублікували в газеті Хрещатик 12 квітня після чого вона набула чинності. Київська влада дала підприємцям час до 1 вересня, щоб підготуватися до нових вимог.

Рішення місцевої влади викликало протест серед учасників ринку. Як повідомляв у липні голова громадської організації Київський міський комітет порятунку бізнесу Микола Кривороба, близько десятка бізнесменів і громадських організацій подали позови до Окружного адміністративного суду з вимогою скасувати березневе рішення Київради

"Всі ці справи об'єднали в одну. Розгляд питання по суті поки що не починали", – розповів він.

21 квітня, під будівлею КМДА відбувся ще один мітинг власників МАФів, однією з вимог яких було скасування рішення про заборону продажу алкоголю.

У той самий день заступник мера Києва, секретар Київради Володимир Прокопів заявив, що власники МАФів, які придбали ліцензії на продаж алкоголю в кіосках, зможуть реалізувати продукцію до закінчення строку дії договору.

Показати ще новини
Радіо НВ
X