Гереги мають намір купити агроактиви Оболоні в Хмельницькій області

25 березня 2019, 10:16

Співвласники мережі гіпермаркетів Епіцентр-К і Нова лінія Галина і Олександр Гереги мають намір придбати у великого виробника пива і безалкогольних напоїв ПрАТ Оболонь активи в Хмельницькій області, повідомили 22 березня в Антимонопольному комітеті України.

ТОВ Агрохолдинг 2012, яке входить до складу аграрного напрямку групи компаній Епіцентр, отримало дозвіл на придбання цілісного майнового комплексу Закупненський комбікормовий завод. Він розташований в селищі Закупне Хмельницької області.

Відео дня

Виданню Liga.net повідомили в прес-службі Епіцентру, що Гереги мають намір придбати права користування на 2,187 тис. га землі (орендовані паї), сільськогосподарську техніку, нерухомість, тваринництво трьох сільгоспактивів.

"Придбання корпоративних прав зазначеного підприємства завершує виконання домовленостей по ПрАТ Оболонь з купівлі належних останньому аграрних активів", - відзначили в прес-службі.

Після їх ридбання Агрохолдинг 2012 буде обробляти майже 35 тис. га землі в західному регіоні (понад 35% всього земельного банку аграрного напрямку компанії).

Як повідомлялося, Гереги за останні два роки інвестували в аграрний бізнес $150 млн, збільшивши земельний банк до 110 тис. га землі. Так, в 2016 році було придбано 80% частки компанії Вінницька аграрно-промислова група, яка, крім землі, має чотири елеватори загальною потужністю 230 тис. т одноразового зберігання зерна. Потім відбулася покупка агроактивів компаній Glencore і Оболонь Агро.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X