Власники Епіцентру вклали в агробізнес $150 млн

13 березня 2018, 11:29

Мажоритарні власники компанії Епіцентр К Олександр і Галина Гереги за останні два роки інвестували в аграрний бізнес $150 млн.

Про це повідомив генеральний директор Епіцентру Петро Михайлішин в інтерв'ю ЕП.

"$150 млн за останні 2 роки - це значні інвестиції. Земельний банк аграрного спрямування ми тільки за два роки теж наростили до 110 тис. га землі", - сказав він.

Відео дня

Так, у 2016 році було придбано 80% частки компанії Вінницька аграрно-промислова група, яка, крім землі, має чотири елеватори загальною потужністю 230 тис. т одноразового зберігання зерна.

"Це було перше велике придбання агроактивів, і вже після цього ми рухалися далі саме таким шляхом [...] Потім відбулася купівля агроактивів компаній Glencore і Оболонь Агро", - заявив гендиректор.

За словами Михайлішина, наразі компанія сформувала три виробничі кластери: Західний, Вінницький і Центральний із земельним банком в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській і Черкаській областях.


Епіцентр - мережа будівельних магазинів в Україні, заснована у 2003 році. Епіцентр К оперує мережею гіпермаркетів, мажоритарним власниками компанії є подружжя Олександр і Галина Гереги.

Сім'я Герег почала будувати аграрний бізнес ще у 2015 році. За останні три роки їм вдалося сконцентрувати понад 100 тис. га в п'яти регіонах України.

Показати ще новини
Радіо NV
X