Фуршет буде продавати продукцію Ашану

0 коментувати
В супермаркети будуть поставляти продовольчі і непродовольчі товари ТМ Кожен День і Ашан/Auchan
Фото: Ашан Україна / Facebook

В супермаркети будуть поставляти продовольчі і непродовольчі товари ТМ Кожен День і Ашан/Auchan

Астерс Груп має намір закуповувати продукцію під торговими марками (ТМ) Ашан і Кожен день для реалізації в мережі супермаркетів Фуршет та інших торговельних мережах, передає Інтерфакс-Україна

Виходячи з попередніх висновків Антимонопольного комітету (АМКУ), у супермаркети будуть поставляти продовольчі і непродовольчі товари зазначених торговельних марок, які виробляють на замовлення компанії Ашан Україна Гіпермаркет і представлені в її магазинах.

"Астерс Груп буде здійснювати постачання товарів в інші торговельні мережі, зокрема Фуршет, для реалізації їх кінцевим споживачам. Умови реалізації товарів у торгові мережі буде визначати Астерс Груп на свій розсуд відповідно з умовами чинного законодавства... Ніякі обмеження щодо формування цін, торгових надбавок чи інших умов придбання або реалізації товарів встановлюватися не будуть", – наголошується в документі.

В АМКУ додають, що через брак інформації вони не змогли встановити наявність або відсутність ознак антиконкурентних узгоджених дій в діях Астерс Груп та визначити необхідність отримання компанією дозволу на узгоджені дії.


Астерс Груп займається неспеціалізованою оптовою торгівлею продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. У першій половині 2015 року компанія отримала 643,184 млн грн чистого доходу, а її чистий збиток склав 11,175 млн грн. За даними реєстру, на 15 серпня цього року частка 100% у статутному капіталі Астерс Груп належить Володимиру Воловчуку.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця листопаду дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити зараз
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: