Фуршет буде продавати продукцію Ашану

16 серпня 2016, 11:07
Астерс Груп має намір закуповувати продукцію під торговими марками (ТМ) Ашан і Кожен день для реалізації в мережі супермаркетів Фуршет та інших торговельних мережах, передає Інтерфакс-Україна

Виходячи з попередніх висновків Антимонопольного комітету (АМКУ), у супермаркети будуть поставляти продовольчі і непродовольчі товари зазначених торговельних марок, які виробляють на замовлення компанії Ашан Україна Гіпермаркет і представлені в її магазинах.

Відео дня

"Астерс Груп буде здійснювати постачання товарів в інші торговельні мережі, зокрема Фуршет, для реалізації їх кінцевим споживачам. Умови реалізації товарів у торгові мережі буде визначати Астерс Груп на свій розсуд відповідно з умовами чинного законодавства... Ніякі обмеження щодо формування цін, торгових надбавок чи інших умов придбання або реалізації товарів встановлюватися не будуть", – наголошується в документі.

В АМКУ додають, що через брак інформації вони не змогли встановити наявність або відсутність ознак антиконкурентних узгоджених дій в діях Астерс Груп та визначити необхідність отримання компанією дозволу на узгоджені дії.


Астерс Груп займається неспеціалізованою оптовою торгівлею продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. У першій половині 2015 року компанія отримала 643,184 млн грн чистого доходу, а її чистий збиток склав 11,175 млн грн. За даними реєстру, на 15 серпня цього року частка 100% у статутному капіталі Астерс Груп належить Володимиру Воловчуку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X