Фондовий ринок Китаю відкрився падінням

25 серпня 2015, 09:31
У вівторок, 25 серпня, основні фондові індекси Китаю на відкритті торгів продемонстрували різке падіння

Зокрема, індекс CSI300 на початку торгового дня знизився на 6,3%, досягнувши 3,070.01 пункту, базовий китайський фондовий індекс Shanghai Composite продемонстрував аналогічне падіння, опустившись на 6,4% до 3,004.13 пункту.

Відео дня

Пізніше, в ході торгів індекси відіграли падіння, однак, за словами експертів, панічні настрої продовжують домінувати на китайському ринку.

Нагадаємо, напередодні ринок акцій Китаю пережив найбільш похмуру торговельну сесію з часів світової фінансової кризи в 2009 році. Індекс CSI300 обвалився на 8,7%, індекс Shanghai Composite - на 8,5%.

За результатами понеділка акції понад 2 тис. компаній завершили сесію падінням на 10%, і тільки 16 компаній втрималися в плюсі.

Нагадаємо, червневий обвал на фондових біржах Китаю, що змусив сотні місцевих компаній зупинити котирування своїх цінних паперів, виявився найбільшим за останні двадцять років.

9 липня, після майже місячного падіння, фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) почали зростати завдяки заходам влади Китаю з відновлення довіри до ринку акцій.

Однак уже 27 липня китайський фондовий ринок акцій пережив чергове зниження.

30 липня азіатські фондові ринки почали знижуватися через погані квартальні звіти компаній і побоювання за стабільність китайського ринку.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X