Facebook вирішив конкурувати з сервісами знайомств

6 лютого 2017, 10:14
Соціальна мережа Facebook запускає нову функцію під назвою Discover People, яка буде з'єднувати між собою людей, спираючись на ряд схожих компонентів: місце розташування, інтереси, відвідувані місця тощо

Поки функція працює в тестовому режимі в Новій Зеландії та Австралії, пише ain.ua з посиланням на TechCrunch.

Так, функція Discover People працює на основі сумісності людей. Людина заповнює форму, в якій вказує свої інтереси. Коли система знаходить двох або більше людей зі схожими інтересами, їм показуються загальні варіанти для проведення часу. Наприклад, якщо ви збираєтеся відвідати виставку або сходити на концерт, Facebook видасть людей, які також туди підуть і відкриті до нових знайомств. Представники компанії відразу зазначили, що якщо людина не заповнює відповідну форму, її профайл іншим людям видаватися не буде.

Відео дня

На цей момент у Facebook передбачений пошук користувачів тільки по імені та прізвищу. Раніше в компанії можна було шукати людей за кількома параметрами (географія, вік, місце навчання тощо), але в 2012 році цю можливість закрили. Ключовим фактором послужила необхідність зберігати приватність користувачів.

Запуск функції Discover People в США вже називають бажанням Facebook вийти на ринок знайомств, де зараз більшою мірою домінує Tinder і інші подібні сервіси.

Показати ще новини
Радіо НВ
X