Ericsson виплатить понад $1 млрд штрафу за звинуваченням у корупції

9 грудня 2019, 10:46
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанію звинувачують в підкупі чиновників з метою отримання вигідних контрактів.

Шведський телеком-гігант Ericsson погодився виплатити $ 1,2 млрд штрафу за звинуваченням у підкупі держслужбовців у низці країн світу, повідомляє WSJ. Звинувачення шведській компанії висунула Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC).

Відео дня

За даними регулятора, дочірні компанії Ericsson в період з 2011 по 2017 роки придбали активи приблизно на $ 427 млн, використовуючи фіктивних консультантів для підкупу чиновників Саудівської Аравії, Китаї і республіці Джібуті. За допомогою третіх осіб компанія також оплачувала поїздки і розваги чиновників і членів їхніх сімей в обмін на вигідні контракти від державних телекомунікаційних компаній в зазначених країнах.

Також компанію звинувачують в корупції у В'єтнамі, Індонезії та Кувейті. Єгипетська «дочка» Ericsson визнала себе винною в суді Манхеттена в порушенні антикорупційних законів.

Ericsson виплатить більш ніж $ 1 млрд на користь SEC і Мін'юсту США для врегулювання порушень по закону про корупцію за кордоном і звинувачень в рамках ще одного розслідування. Понад $539 млн буде направлено на врегулювання претензій SEC, ще $ 520 Ericsson виплатить Мін'юсту США.

Компанія Ericsson введе моніторинг за дотриманням встановлених вимог терміном на три роки.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X