Велика китайська телеком-компанія змінила керівництво через санкції США

6 липня 2018, 14:58
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Китайська телекомунікаційна компанія ZTE Corp змінила керівництво компанії, включаючи головного виконавчого директора.

Про це йдеться у матеріалах спрямованих ZTE Гонконгській фондовій біржі, передає Інтерфакс.

Рада директорів одноголосно проголосував за звільнення Чжао Сяньміна з поста CEO. Його змінить президент телекомунікаційного і хмарного підрозділу Сю Цзиян.

Відео дня

Компанія також змінила п'ятьох топ-менеджерів, у тому числі фінансового директора, і пообіцяла, що ніхто з них не буде займати посаду у ZTE, пише Financial Times. Новим CFO стала віце-президент фінансового департаменту Лі Ін.

Нагадаємо, у квітні 2018 року китайська компанія ZTE заявила, що припинила "велику операційну діяльність" після того, як адміністрація Трампа заборонила їй використовувати компоненти, вироблені в Сполучених Штатах. ZTE припинила "основні операції". На заводі ZTE в Шеньчжені було зупинено виробництво. Торгівля акціями ZTE була припинена на декілька тижнів.

Квітнева заборона була введена після того, як компанія в Шеньчжені визнала, що, хоча вона звільнила чотирьох старших співробітників, які брали участь в первинних порушеннях, вона не покарала 35 інших, незважаючи на запевнення про протилежне.

На початку червня міністр торгівлі США Уілбур Росс повідомив, що ZTE повинна буде виплатити рекордний штраф в розмірі $1 млрд в рамках врегулювання справи щодо заборони торгівлі з компаніями з США

Пізніше стало відомо, що ZTE подешевшав на $3 млрд після того, як погодився виплатити американському уряду штраф у розмірі $1,4 млрд.


ZTE - китайська компанія займає п'яте місце за обсягом виручки серед світових виробників телекомунікаційного обладнання. Постачає телекомунікаційні системи, мобільні пристрої і корпоративні технологічні рішення для компаній, споживачів і операторів зв'язку. Її продукція реалізується більш ніж у 160 країнах, партнерами компанії є понад 500 операторів зв'язку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X