Екс-заступник генпрокурора став партнером великої української юрфірми

3 березня 2017, 17:39
Колишній заступник генерального прокурора України Віталій Касько став партнером юридичної фірми Василь Кісіль і партнери

Про це повідомила прес-служба юрфірми.

За результатами наради партнерів адвокатське об'єднання Василь Кісіль і партнери повідомляє про приєднання до партнерства Віталія Касько в якості глави практики кримінального права.

Відео дня

вірю в те, що ми будемо продовжувати боротьбу за високі ідеали та цінності, які об'єднали нас під час Майдану. Для мене честь приєднатися до адвокатського об'єднанню Василь Кісіль і Партнери і разом продовжувати роботу над становленням верховенства права, розвиваючи відповідальний юридичний бізнес", – зазначив Касько.

Нагадаємо, що в квітні 2016 року Генеральна прокуратура України повідомила Касько про підозру у вчиненні кримінальних злочинів за статтями шахрайства та підробки документів у зв'язку з махінаціями при отриманні квартир у столиці. У вересні було накладено арешт на його автомобіль.

У січні цього року Київська місцева прокуратура №6 закрила кримінальне провадження у зв'язку з тим, що органами досудового розслідування не було здобуто достатніх доказів для встановлення вини Касько в суді, а встановлені порушення є малозначущими для притягнення його до кримінальної відповідальності.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X