ДТЕК спростував наявність боргів перед Григоришиним

12 травня 2017, 13:46
Енергохолдинг ДТЕК спростовує раніше оприлюднену Луганським енергетичним об'єднанням (ЛЕО) інформацію про борг вугледобувних підприємств ДТЕК Ровенькиантрацит і ДТЕК Свердловантрацит (обидва знаходяться в окупованих районах Донбасу) перед ним на 2,5 млрд грн

"Інформація про нібито існуючий борг ДТЕК за спожиту електроенергію перед ЛЕО, є некоректною і заснована на перекручених даних ... Підприємства ДТЕК Свердловантрацит і ДТЕК Ровенькиантарцит не мають боргів перед ЛЕО", - цитує Інтерфакс-Україна прес-служби ДТЕК.

Відео дня

За даними холдингу, ДТЕК Свердловантрацит і ДТЕК Ровенькиантарцит закуповували електроенергію не у ЛЕО, а у Зуївської ТЕС.

"Згідно з постановою Кабінету Міністрів №263 від 7 травня 2015 року, будь-який споживач, що знаходиться на неконтрольованій території мав право укласти договір з будь-яким постачальником, у тому числі і з виробником електроенергії. Що і було зроблено: Свердловантрацит і Ровенькиантрацит уклали договору про постачання електроенергії безпосередньо з Зуївською ТЕС", - зазначили в ДТЕК.

У прес-службі також зазначають, що претензії ЛЕО не підкріплені договорами та актами прийому-передачі електроенергії.

Нагадаємо, що ЛЕО входить до групи компаній Енергетичний стандарт Костянтина Григоришина, здійснює діяльність у Луганській області.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X