ДТЕК Ахметова збільшив видобуток вугілля

8 вересня 2017, 17:10
Вугледобувні підприємства ДТЕК Енерго в січні-серпні 2017 року збільшили видобуток вугілля (видобувається тільки газова марка) на 13,2% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 15,2 млн т

Про це повідомила прес-служба компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна.

В рамках реалізації програми по рятуванню України від антрацитової залежності ДТЕК визначив для себе українське вугілля як пріоритетне паливо для виробництва електроенергії, в зв'язку з чим поставлено завдання форсовано нарощувати видобуток вугілля марки Г.

Відео дня

З вересня 2017 року ДТЕК розпочав реалізацію програми по зниженню імпорту вугілля, зокрема, переклад блоків з антрациту на газове вугілля, забезпечення ТЕС вугіллям українського видобутку і модернізація потужностей ТЕС для ефективної і безперебійної роботи.


ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації і дистрибуцію електроенергії в структурі холдингу ДТЕК.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Показати ще новини
Радіо NV
X