Dragon Capital придбала ТРК Радіо-Ера

26 вересня 2017, 09:00
Компанія Dragon Capital завершила операцію з придбання ТРК Радіо-Ера, тим самим розширивши свою присутність в медіа-просторі країни

Радіостанція стане ще одним важливим активом в структурі медіа-власності Dragon Capital, яка вже володіє суспільно-політичним журналом Новое Время і однойменним інформаційним інтернет-порталом. З часу свого запуску в 2014 році і журнал, і сайт стали одними з лідерів в своїх сегментах.

Відео дня

Курирувати всі медіа в портфелі Dragon Capital продовжить Віталій Сич, головний редактор журналу та сайту Новое Время, який до цього протягом 10 років очолював журнал Кореспондент. Керівником проекту Радіо-Ера FM стане Валерій Калниш, який раніше очолював газету Коммерсант, радіо Вести, а також інтернет-портал РБК-Україна.

Не втручаючись в редакційну політику своїх медіа, інвестори Dragon Capital впевнені, що радіостанція буде демонструвати високі журналістські стандарти: об'єктивність, оперативність, незаангажованість, збалансованість.

"Ми раді, що медіа-портфель компанії поповнився найстарішою розмовною радіостанцією країни з багатою історією, і поки не плануємо революційних змін на радіостанції", - заявив Томаш Фіала, генеральний директор Dragon Capital. Найближчим часом новий власник станції планує збільшити інвестиції в технічне оснащення Радіо-Ера FM.

"Ми впевнені, що радійний досвід колективу Ери з одного боку, а digital досвід і журналістська практика редакції «Нового Времени» з іншого, дадуть значний синергетичний ефект, - заявив головний редактор НВ Віталій Сич. - Усі три види медіа - радіо, сайт і журнал - можуть допомогти один одному в створенні контенту і взаємному просуванні".

Про Dragon Capital

Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві.

Dragon Capital має успішний 15-річний досвід прямих інвестицій в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X