Бориспіль все ще не домовився з лоукостером Ryanair

22 травня 2017, 14:47
Державне підприємство Міжнародний аеропорт Бориспіль (Київ), найбільший аеропорт країни, все ще продовжує вести переговори про спільну роботу з провідною європейською лоу-кост авіакомпанією Ryanair

"На сьогоднішній день переговори тривають. Ми окреслили існуючі проблеми і розбили їх на дві частини – технологічна, яка полягає в їх обслуговуванні на території Борисполя та фінансово-організаційна - наші ставки зборів, які їм доводиться платити", - сказав в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна голова аеропорту Павло Рябікін.

Відео дня

За його словами, підхід авіакомпаній був у тому, що вони хочуть низьку фіксовану суму зборів і не більше, а аеропорт пояснив їм, що регулювання передбачає диференційований показник від злітної маси, інші речі.

"Ми визначили, що для стимулювання нових напрямків, нам необхідно знизити ті ставки, про які ми говорили. Міністерству дали чіткі показники, що повинно бути змінене у регуляторній базі, для того, щоб нові, в тому числі бюджетні перевізники, змогли літати в Україну і пропонувати тут свої послуги", - зазначив Рябікін.

Між тим, на його думку, розроблена аеропортом система знижок буде цікава і базового перевізнику, і всім іншим.

"Переговори – це робочий момент, постійні контакти. Для мене важливість цього питання не в самому приході Ryanair, а в передумови для подальшої роботи будь-яких нових авіакомпаній", - констатував він.

Показати ще новини
Радіо NV
X