Bolt запускає каршеринг. В Україні він може з’явитися не раніше наступного року

20 квітня 2021, 15:40

Колишній регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний вважає, що в Україні функція каршерингу може з’явитися не раніше 2022 року.

Естонський сервіс таксі Bolt цього літа запускає в країні пілотний проект каршерінга Bolt Drive, повідомляє місцеве видання ERR.

Відзначається, що автомобілі з брендом нового проекту Bolt вже були помічені на вулицях Естонії, в самій компанії підтвердили тестування нової послуги. У той же час сервіс Bolt Drive поки офіційно не запущений і взяти авто в прокат неможливо. У компанії відмовилися назвати навіть кількість машин, які беруть участь у запуску пілотного проекту.

Відео дня

Як заявив радник з питань роботи з державними органами Bolt Тарас Потічний в коментарі виданнюAIN.UA , в разі успіху пілотного проекту в Естонії запуск каршерінга в Україні можливий не раніше 2022 року.

«Про можливі плани запуску Bolt Drive в наших містах говорити ще дуже рано, адже компанія ще навіть не оголосила про офіційний старт в Естонії. Однак, на мою думку, в разі успіху на домашньому ринку, можна розраховувати на появу прокатних авто Bolt в наступному році », - заявив Потічний.

Він підкреслив, що для успішного запуску подібних сервісів критично важливими є наявність відповідного державного регулювання: пільги для парковки, спеціальні стоянки або смуги руху.

Нагадаємо, що недавно Bolt відкрив сезон електросамокатів в Києві і анонсував запуск в інших містах.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X