Bolt відкрив сезон електросамокатів в Києві і анонсував запуск в інших містах

31 березня 2021, 10:47

У Bolt планують запустити сервіс прокату електросамокатів ще в кількох великих містах України.

Компанія Bolt відкрила в Києві новий сезон прокату електросамокатів і анонсувала запуск сервісу в інших містах України. Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Ми плануємо розширити географію послуги в Києві, а також запустити сервіс прокату електросамокатів в інших великих містах України», - зазначив керівник напрямку з розвитку прокату електросамокатів компанії Bolt в Україні Антон Мілка.

Відео дня

У новому сезоні компанія збільшить кількість самокатів і буде використовувати пристрої, розроблені фахівцями компанії Bolt. Відзначається, що матеріали цієї моделі підлягають повній переробити і використовувати повторно. У компанії підкреслили, що вартість прокату в порівнянні з минулим роком буде більш доступною.

Взяти електросамокат в оренду можна черга додаток Bolt, переключивши його в режим самокатів. Потім потрібно підійти до електросамокати і відсканувати його QR-код. Оплата за прокат транспорту здійснюється за допомогою банківської карти або сервісу Apple Pay.

Нагадаємо, що прокат електросамокатів Bolt в Києві запрацював 7 серпня 2020 року. На наступний день мер Києва Віталій Кличко заявив про неправомірність роботи сервісу, але незабаром конфлікт було вирішено.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X