Ашан продав частину акцій мережі Фуршет

12 жовтня 2017, 12:41
Компанія Ашан Рітейл Україна, що входить до складу французької групи Auchan Group і оперує мережею гіпермаркетів Ашан в Україні, продала 20% акцій в українській мережі супермаркетів Фуршет

Про це повідомили в прес-службі Ашан Рітейл Україна, передає Інтерфакс-Україна.

"Подібне рішення корелює з глобальною стратегією Ашан Рітейл Україна, яка передбачає розвиток мультиформатності під єдиною маркою-вивіскою. Недавній викуп магазинів Караван, які поступово перейдуть під марку Ашан, прямий тому доказ", - додали в компанії.

Відео дня

Відзначається, що Ашан продав пакет акцій Фуршету інвестиційній компанії VI2 Partners. Сума угоди поки не повідомляється.

Нагадаємо, в червні компанія Ашан Україна підписала угоду з українським дистриб'ютором Караван з викупу його активів.

У вересні Антимонопольний комітет України дозволив компанії придбати дистриб'ютора мережі гіпермаркетів Караван.

Пізніше повідомлялося, що Ашан відкриє свої гіпермаркети в торгово-розважальних центрах Караван в Києві і Дніпрі.


Мережа магазинів Auchan присутня в 16 країнах світу. Власником Auchan Group є Асоціація сім'ї Мюлье (Франція). Торгова мережа гіпермаркетів Ашан в Україні складається з 11 об'єктів в 5 областях.


Фуршет - українська компанія, що володіє однойменною мережею магазинів. Зараз мережа супермаркетів налічує 81 магазин в усіх регіонах України.

Статутний капітал Фуршет становить 2 млн грн. Єдиним акціонером компанії є приватне товариство з обмеженою відповідальністю Anthousa Ltd (Великобританія).


Показати ще новини
Радіо NV
X