Ашан купив іншу велику мережу гіпермаркетів в Україні

7 вересня 2017, 11:58
Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Ашан Рітейл Україна (входить до складу французької Auchan Group) придбати дистриб'ютора мережі гіпермаркетів Караван

Про це повідомила прес-служба Ашан Україна.

Відзначається, що після підписаної 20 червня 2017 року угоди з дистриб'ютором Караван Ашан Рітейл завершив проект викупу компанії завдяки отриманому 5 вересня 2017 року дозволу на концентрацію від Антимонопольного комітету України.

Відео дня

Компанія також буде поступово впроваджувати в колишніх магазинах Караван свій комерційний проект, а також інші напрямки в рамках своєї нової концепції розвитку.

Нагадаємо, що в червні компанія Ашан Україна підписала угоду з українським дистриб'ютором Караван щодо викупу його активів.


Мережа магазинів Auchan присутня у 16 країнах світу. Власником Auchan Group є Асоціація сім'ї Мюльє (Франція). Торгова мережа гіпермаркетів Ашан в Україні складається з 11 об'єктів у 5 областях.

Мережа гіпермаркетів Караван налічує 9 магазинів, які розташовані в Києві, Харкові, Дніпрі, Чернівцях та Житомирі.


Мережа Караван була створена у 2003 році бізнесменами Сергієм Хрипковим і Андрієм Гордієнко, які керували однойменною мережею торгово-розважальних центрів у Києві, Харкові та Дніпрі.

У 2013 році частку в керуючій компанії ТРЦ - Karavan Real Estate Limited - викупив власник DCH Group Олександр Ярославський.

А у 2016 році бізнесмен став одноосібним власником мережі ТРЦ, викупивши у фондів прямих інвестицій належні їм частки.

Показати ще новини
Радіо NV
X