Антонов летить на допомогу Кубі

27 квітня 2017, 15:45
Держпідприємство Антонов і кубинська авіакомпанія Cubana в ході зустрічі 24-25 квітня домовилися укласти угоди на післягарантійне обслуговування українських літаків Ан-158 авіакомпанії на принципах full fleet support по всіх позиціях

Про це повідомили в прес-службі Антонова, передає avianews.com.

Також для відновлення роботи літаків, що простоюють через відсутність комплектуючих, Антонов зобов'язався сформувати сток запчастин, а також забезпечити їх поставку спільно з іноземними партнерами.

Відео дня

У прес-службі Антонова додали, що в даний час випущено директиви льотної придатності, що дозволяють продовжити експлуатацію кубинських Ан-158 до виконання 3600 польотів, що дозволить продовжити їх експлуатацію на період близько півроку.

Крім цього, ДП Антонов у рамках взятих на себе зобов'язань виконає необхідні доопрацювання у відповідності з директивою для забезпечення подальшої експлуатації Ан-158 на Кубі.

Кількома днями раніше кубинський видання venceremos.cu повідомило, що технічні проблеми з літаками Ан-158 призвели до скасування рейсів авіакомпанії Cubana Гуантаномо-Гавана.

За даними реєстру flightradar24, на даний момент з шести Ан-158, поставлених ДП Антонов на Кубу, польоти зараз виконує тільки один авіалайнер з бортовим номером CU-T1714.

Раніше проблеми з Ан-158 приводили до скасуванням інших внутрішніх рейсів на Кубі - з Ольгіна.

"Ан-158 були отримані з України, а контракт по запчастинах був укладений з Росією. Однак запчастини необхідно отримувати з двох країн, які зараз конфліктують, що призводить до затримок з постачанням деталей. У той же час техобслуговування з боку української сторони виконано", - заявила в інтерв'ю ahora.cu менеджер по комерції авіакомпанії Cubana Йоанка Акоста.

Шість Ан-158 для Cubana справив серійний завод Антонов у Києві. Поставки проводилися з 2013 по 2015 роки через лізингову компанію South American Aircraft Leasing і були профінансовані російською компанією Ільюшин Фінанс Ко, яка виступила замовником авіалайнерів.

Раніше повідомлялося, що держпідприємство Антонов за два роки збільшило прибуток відразу в чотири рази.

Показати ще новини
Радіо НВ
X